0 Değerlendirmeler SKU: e1067

SUNYİK Kaya Kuvars Reiki Dengeleme Şifa, 7 Çakra Enerjisi Jeneratörleri Kristal Piramit Noktaları

Stokta var


Toplam:85x82x25mm;Piramit:22x22x25mm;Yeni *7 Çakra Taş Prizma Noktası:26x8mm Miktarı: (Yaklaşık) 1 Adet Ağırlık: 39-42 Gram/Pc Metal: 18KGP Durumu: Ametist,Lapis Lazuli,Mavi Howlite Turkuaz,Yeşil Aventurin,Kaplan Gözü,Kırmızı Aventurin,Kırmızı Jasper(Yaklaşık) Boyut Ayrıntıları Şifa Reiki Dengeleme Türü: Piramit 7 Çakra Enerjisi Jeneratörleri Kristal Puanı: gibi olabilir. *Enerji Şifa aracı, Meditasyon, Reiki, Çakra Dengeleme/Şifa, Nokta Şifa, Aura Temizlik, Doğal tedavi, Enerji Şifa ve diğer Metafizik amaçlar için kullanın. Ofis masanızda yer bu Enerji Jeneratörü, Oturma Odası, Yatak odası ve enerji akışı deneyimi için yer meditasyon civarında. DİKKAT

İhale öncesinde tüm ihale şartları Okuyun lütfen, teşekkür ederim! Fotoğrafın gerçek boyutunu göster, boyut detayları için açıklama bakın değil. Doğru taş ve mücevher temsil etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Renk Olası küçük farklılıklar bazen bu fotoğrafçılıkta kullanılan veya orada bilgisayar monitörleri fotoğraf veya ayarları büyütme flaş çünkü. Resimdeki gibi benzer bir tane alırsınız.

Bize Ulaşın

Eğer herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz. E-posta genellikle 24 saat içinde (Pazartesi-Cumartesi en kısa sürede hafta sonları cevap olacaktır. Eğer bu süre içinde bir yanıt almazsanız cevap bizim için SPAM veya TOPLU posta kutusunu kontrol edin.

54.80TL

Paylaş

Denge, Ucuz Denge, SUNYİK Kaya Kuvars Reiki Dengeleme Şifa, 7 Çakra Enerjisi Jeneratörleri Kristal Piramit Noktaları.

(Yaklaşık)Ağırlık 39-42 Gram/Pc
Malzeme Taş
(Yaklaşık)Boyut Detayları Toplam
Öğe Türü Takı Ambalaj Ve Ekran
Model Numarası G
Ürün Özellikleri 7 çakra
Durumu YENİ
Miktar 1 pc
Paket Ağırlık 0.09kg (0.20lb.)
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 3cm (3.94in x 3.94in x 1.18in)
Ünite Tipi parça
Ara