0 Değerlendirmeler SKU: e10616

Değiştirilebilir kesici Uç Değirmen Kesici CNC Makine için EDGEV APMT1135 PDER H2 EP5250 APMT1135PDER MM Freze Karbür Ekler

Stokta var


Ürün Detayları:

Marka Adı: EDGEV

Menşe yeri: Çin

Model Numarası:

APMT1135PDER-MM EP5250 Terbiye Edilmesi için Kullanılır

APMT1135PDER-H2 EP5250 yarı-terbiye veya roughingg kullanılmak

Sınıf: EP5250

Renk: Mavi

Uygun İş Parçası:Genel Kullanım Malzemesi Çelik, Dökme Demir, Paslanmaz Çelik

Kaplama Türü: İsviçre İSVİÇRE Balzers

Özelleştirilmiş: Evet

Malzeme: Tungsten Alaşım

Kaplama Malzemesi:NC-TiALN

Sertlik:Yüksek

BAP300R kullanım: End freze Kullanılabilir Araç Sahibi:

(10 Adet/Lot)Birim Türü: Çok

Net Ağırlık: 7,10 g/Parça

Brüt Ağırlık: 85g/ Lot (10 Adet)

Ambalaj: 10 Adet Bir Plastik Kutu /çok Dolu

Ürünler Gösteriliyor

Fabrika Ekipmanları

Hakkında EDGEV sert metal ALETLER

Çin'de mükemmel kompozit araçları tedarikçisi olarak, EDGEV büyük ölçüde ulusal sanayinin sürekli kalkınma için küresel refah olarak adadı.

Edgev Sert Metal Aletler(Dalian) Co., Ltd. bu ürünlerin tasarım, geliştirme, üretim, pazarlama ve teknik servis üzerine çalışan kompozit kesme aletleri tedarikçisi.

Bu arada, kesici aletler ve yüksek hızlı çelik ürünleri, karbür, seramik, PCBN, PCD ve elmas; ayrıca, İthalat Ve İhracat, sorumlu olduğu, sonrasında pek çok farklı yüksek içerir-satış hizmeti, teknik ulaşım gibi Danışma Servisi gibi sonuna alanları havacılık, otomobil üretimi ve gemi inşaatı, rüzgar enerjisi üretimi ve mekanik parça işleme, taşlama araçlar büyük bir aralığı kapsar.

Şu anda Edgev büyük çaba sürekli olarak geliştirmek ve öz-sistem ve ağ iyileştirmesi yapıyor. böyle havacılık, otomobil üretimi ve gemi inşaatı, rüzgar enerjisi üretimi ve mekanik parça işleme gibi üst sınıf alanları.

Çin'de reform ve açık dünyanın dikkatini çekti ve 21. yüzyılın başından bu yana önemli başarılar kazanmıştır. Ancak, bir ülkenin sanayileşme ve bilişim gelişim makine imalatı ayrılabilir.

Edgev sert metal Aletler makine kesme aletleri birinci sınıf üreticileri için tedarik mükemmel ürünler olduğunu, durdurmak ve yerli araçlar ve uygun ve etkin dağıtım hizmeti çözümleri civarındaki tüm kullanıcılara sağlama. Bu ürünler, torna, freze, delme ve taşlama işleme gibi mekanik işleme sanayi, geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Gelecekte, Edgev sert metal Araçlar kullanıcılar için daha fazla değer ve hizmetler oluşturmak için adanmış olacaktır; bu arada, küresel müşteriler için daha pratik, düşük maliyetli ve güvenilir ürünler sağlamak için büyük bir çaba olur; Edgev dünyaca ünlü kesme ürünleri üretmek ve sonunda ürünlerini küresel kesme araçları tedarik zincirine dahil olacak.

Edgev seninle birlikte ilerleme sağlamak ve ortak gelişme aramak istiyorum. Felsefe

Edgev sert metal Araçlar dünyada roductions bizim yaygınlaştırılması yapmaktadır. İleri makine araçları tedarik küresel sisteme erişim için fırsat arıyoruz.

Her zaman sadık müşterilerimiz için sürekli artış planı sağlamak için sürekli olarak ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimizin talebi karşılamak için uygun, sipariş

değişen pazar ortamı geçebilmek için. Sana Çin'de birinci sınıf ürün ve hizmet vermek için eminiz. Kalite Kontrol

Edgev sert metal Araçları, işleme araçları deneyimi çok olan birçok uzman, bu arada, yüksek teknolojinin de yaygın olarak firmamız kullanılır. Ürünlerimiz birinci seviye kalitesi arasında, dünyaca ünlü ekipman ve ölçüm tesisi en iyi şekilde yapmak için emin olmak için. Aynı zamanda, ürünlerimiz biz 2008 sıkı kalite yönetim sistemi altında. Araçlar istikrarlı kalite sağlamak için, tedarikçi için sıkı yönetim kullanıyoruz. Teknik Rehberlik

Edgev sert metal Aletleri temel araç üretimi, bu arada sağlamak; ayrıca ürünü kullanmak için müşterileri için sorunları çözmek için gerekli teknik destek ve danışmanlık sağlar. Hizmet Sektörleri

Havacılık servis, Uçak, Otomotiv, Rulman, İnşaat, Elektron, Metal İşleme, Nakliye, Rüzgar enerjisi

S. S. S.-Sıkça Sorulan Sorular

Diğer rakipleri ile Karşılaştırıldığında ne gibi avantajlar var *soru:?

*Cevap: Sanayi ve makine iş parçası malzemeleri hızlı gelişimi İle, insanlar araçlar kesme ve işleme stratejileri için daha yüksek gereksinimleri vardır. Edgev sert metal Aletler ileri bu değişime uyum için daha yüksek bir standart koyar. Firmamız tatmin edici üretimleri ile müşterilerine sunmak için ayrılmıştır.

Kurumsal rekabet gücünü artırmak ve üretim maliyetini azaltmak amacıyla, Firmamız müşterileri için her mali yıl maliyet azaltma planının bir uygulaması vardır, sonuç, müşterilerimizin ürünleri satın almak için Edgev sert metal Aletler gibi. Müşterilerimiz toplam maliyetinin %1 - %3 kurtarmak için.

108.37TL 116.53TL

Paylaş

Freze Karbür Ekle, Karbür Freze Ekler, Freze Ekle, Ucuz Freze Karbür Ekle, Yüksek Kaliteli Karbür Freze Ekler, Çin Freze Ekle Tedarikçiler.

Chip Breaker H2
Marka Adı EDGEV
sınıf EP5250
Mevcut Araç Tutucu BAP300R
Toplam uzunluğu On bir
Kenar Uzunluğu Kesme APMT1135PDER MM, APMT1135PDER H2
Menşe yeri Çin
Uygun İş Parçası Genel Kullanım Malzemesi
Paket 10 Adet/Kutu
Çapı 6,35 mm
Burun Yarıçapı Ro.8
Uygulama Freze
Malzeme Tungsten Kobalt Alaşımlı
Derece Yukarı.0
Yazın Sonu Fabrikası
Kenar Çap Kesme EP5250
Uygulama aralığı Terbiye için Kaba
Kaplama TiAİN
renk mavi
Model Numarası APMT1135PDER-H2
Paket Ağırlık 0.2kg (0.44lb.)
Ünite Tipi (10 adet/lot)lot
Paket Boyutu 18cm x 10cm x 12cm (7.09in x 3.94in x 4.72in)
Ara