0 Değerlendirmeler SKU: e10260

Ses bağlantı Noktası ile SİM800 Geliştirme Kurulu, GSM/GPRS Genişleme Modülü, SMS Desteği,MMS ve GPRS Bağlantısı vs.

Stokta var


Ses bağlantı Noktası ile SİM800 Geliştirme Kurulu, GSM/GPRS Genişleme Modülü, SMS Desteği,MMS ve GPRS Bağlantısı vs.

Ürün Bilgisi: QL800 modülü SMS desteği,MMS ve GPRS bağlantı ve çekirdek SİM800 ve SİM800A var . Kullanıcılar kontrol komutlarını standart kullanmak, aslında,GPRS için AT komutlarını bir kaç göndererek hem İngilizce hem de Çince, sesli aramalar ve bağlantılar bir metin mesajı gönderebilirsiniz. GPRS TCP veya UDP bağlantı, doğrudan IP veya etki alanı adı ile de bağlantılı ve şeffaf iletim modu için ayarlanabilir olabilir. Bu modül doğrudan PC ve diğer gömülebilir cihazlar bağlı ve komut bir seri port üzerinden gönderme, mesaj gönderme ve arama yapabilirsiniz şu anda olabilir (DB9 dişi arayüzü) standart RS 232 arabirimi sağlar. (Üst bilgisayar) denetim sonunda ne olursa olsun kontrol sistemi, Windows, LİNUX veya diğer gerçek zamanlı işletim sistemi gibi PLC ve SCM veya hiçbir sistem hatta, veri göndermek ve almak için bir seri port kontrol edebilirsiniz sürece, bu modülü kullanabilirsiniz.

Modül işlevi Özellikleri: 1. Bu kurulun seri port elektrikli seviye dönüşüm çipi ile donatılmış, seri port RS32 arabirimi tarafından hazırlanan ve bilgisayara doğrudan bağlı olduğu, daha sonra bilgisayarda bu kartı test edebilirsiniz. 2. Geniş giriş gerilim aralığı: 5 DC 15V~, bu kurulu sistemin farklı güç kaynağı voltajı kabul edebilecek kadar esnek. Genellikle, 5 kullanmanızı öneririm v. ayrıca 5.5 * 2.1 DC005 ayrılmış güç bir arayüz. 3. İş veya otomatik olarak kontrol etmek ve 4.. üzerinde dönüş yapmak SCM kullanabilirsiniz herhangi bir düğmeye basmadan onu heyecanlandırmak zaman. Ağ durumunu gösteren, durumu çalışma ve bir çağrı geliyor zaman hatırlatan LED ile, bu kurulun çalışma durumu için açık olacak. 5. Bu kurul anteni sağlam ve kolay düşmek yapacak SMA anten arayüzü ile tasarlanmıştır . 6. Yani bilgisayar kulaklık jack için uyumlu olabilir ses arayüzü: standart 3.5 mm ses giriş ve çıkış portları kullanırız. Not: kullanıcıların cep telefonu kartları %95'i küçük kartları vardır, bu yüzden bu modül için küçük kartları kabul ediyoruz.

Anten paket İçerir: 1 X SİM800 Modülü

243.48TL

Paylaş

Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu, Modül Gsm, Yönetim Kurulu Modülü, Ucuz Tahta Kurulu, Yüksek Kalite Modülü Gsm, Çin Kurulu Modülü Tedarikçiler.

Model Numarası SİM800 Modülü
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 10cm x 8cm (5.91in x 3.94in x 3.15in)
Paket Ağırlık 0.02kg (0.04lb.)
Ara