0 Değerlendirmeler SKU: e1024

6pcs Banyo Aksesuarları banyo seti ev eşyaları diş fırçası tutucu,Sabun Dağıtıcıları,Sabun Yemekler Akdeniz Tarzı Reçine

Stokta var


* 9 * 9CM diş Fırçası tutucu: 12 * 8 * 10CM Emülsiyon şişe: 18 * 8 * (2 adet) 9 * 2 CM Bardak: 8 * Boyut: sabunluk: 14 Ağırlık: 1.7 KG Malzeme: Reçine bir Tepsi) İle 6 adet banyo setleri (- - - - - - - - - 9CM Değerli müşterilerimiz: ürünler çok hassas, Eğer ilk seferde bize ulaşın ve bize yollamıştı lütfen gerekir aldığınızda paket kırık bulursanız ambalaj üzerinde daha fazla dikkat edeceğiz. Paranı geri iade veya ücretsiz olarak başka ayarlar gönderilmiş olabilir. Eğer tüm proje dönmek gerekiyorsa, kendiniz yük taşımaları her müşteri için en iyi hizmeti sağlamak için elimizden geleni yapmamız gerekir. Lütfen herhangi bir kötü geribildirim vermeyin. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, bizimle doğrudan irtibata geçiniz. Rica anlayışınız. Hadi

1:Almanya müşteriler

eğer FedEx veya TNT ile gemi istiyorsanız bizi EORİ numarasını söyleyin lütfen . Onlar olmadan, sadece DHL, Hong Kong yazılan ya da Çin Yazılan tarafından olabiliriz !

2 :Rus müşterilere

lütfen tam adınızı ( en az 3 Kelime ) , ad, ikinci ad ve soyadı dahil olmak üzere, aksi takdirde Rus Post Çin'e parsel ve iade bültenleri olmaz bırak !

3:Brezilya müşterilere

FedEx, DHL, TNT, UPS, beni ( CPF veya CNPJ) vergi numaranı söyle gemiye istiyorsanız. O olmadan, gümrük Çin malları iade edecek .

4:Ukrayna, müşteriler Belarus

Eğer( özellikle Ukrayna, Beyaz Rusya) Çin Post tarafından sabırla bekleyin gemi seçerseniz, biraz yavaş, en az 30 gün sürer .

Güney Amerika'dan 5:müşterilerin

( örneğin, Arjantin, Peru ,Kolombiya vb.) vergi numarası varsa , gümrükte fazla sorun azaltacaktır.

312.00TL 600.00TL

Paylaş

Diş Fırçası Tutucu, Banyo Seti, Aksesuarları Banyo Seti, Ucuz Diş Fırçası Tutucu, Yüksek Kaliteli Banyo Seti, Çin Banyo Aksesuarları Tedarikçiler Set.

Adı SİBAOLU
Model Numarası Yüz yirmi iki bin iki
Yazın Beş-parçalı Set
Marka Adı ShangSuRenPin
Malzeme Reçine
Özellik Çevre Dostu
Ünite Tipi Set
Paket Ağırlık 1.7kg (3.75lb.)
Paket Boyutu 30cm x 25cm x 20cm (11.81in x 9.84in x 7.87in)
Ara