0 Değerlendirmeler SKU: e10122

Zamanlayıcı Manyetik Sopa Aşçı Yardımcısı DC100 aşağı marka LCD Dijital Mutfak Zamanlayıcılar Beyaz 2in1 Süper Düşük Güç tüketimi Saati Sayısı

Stokta var


Zamanlayıcı Manyetik Sopa Aşçı Yardımcısı DC100 aşağı marka LCD Dijital Mutfak Zamanlayıcılar Beyaz 2in1 Süper Düşük Güç tüketimi Saati Sayısı

Aşağı dijital Saat ve Sayım Zamanlayıcı

1. Fonksiyon & Özellikler:

Aşağı saat ve sayım zamanlayıcı

99 dakika 59 saniye Max count-aşağı:

Saat biçimi: 12 Saat/24 saat değiştirilebilir

[2] masa standı 2 koyarak modu: [1] manyetik sopa

süper düşük güç tüketimi

güç kaynağı: 1 1.5 V (AAA) x(Dahil Değildir)

2. İşlem:

1.Doğru polarite ile yüklemek 1 adet 1,5 V (AAA) pil, pil bölmesi kapağını geri koymak, cihaz ilk olarak SAAT moduna girer davayı göstergesi göre pil bölmesi kapağını al.

2.SAAT modu-AŞAĞI aynı anda zamanlayıcı modu, basın ‘M’, ‘S’ ve ‘START/STOP’ düğmelerinin SAYISINI değiştirmek için basın START/STOP düğmesine bir kez altında, aygıt modu SAAT döner.

3.SAAT ayarı:

Basın ‘S’ düğmesine 12 saat ve 24 saat arasında değiştirmek için stil.

Basın ’M’ düğmesine 2 saniye boyunca saat değerini değiştirmek için saat ayarı, bas düğmeye S girmek için.

Dakika değerini değiştirmek için tekrar dakika ayarı girmek için basın ‘M’ düğmesine bir kez basın ‘S’ butonuna basın.

Tekrar SAAT ayarı kapatmak için basın ‘M’ düğmesine bir kez, cihaz normal SAAT moduna döner.

4.SAYISI-zamanlayıcı AŞAĞI ayarı:

Kont dakika değerini ayarlamak için mode tuşuna basın ‘M’ düğmesine basın ‘altında’ ikinci değeri ayarlamak için S düğmesine Basın ‘M’ düğmesine & ‘aynı anda dakika ve saniye değeri SIFIR düğmesi S.

Değer dakika sonra ikinci değer duraklama noktasından Aşağı, Aşağı, Aşağı zaman sayımı başlatmak için basın "BAŞLAT/DURDUR" düğmesine bir kez, sayım sırasında-Aşağı, basın "BAŞLAT/DURDUR" düğmesine bir kez daha yeniden başlatmak için basın "BAŞLAT/DURDUR" düğmesine bir kez sayım ayarlanır. Cihaz sayıları sıfıra sonra, di ‘60 saniye ses di verir. Di durdurmak için ‘-di’ 60 saniye, gerçekleştirmek için basın "START/STOP" düğmesine bir süre önce ses.

Not: ZAMANLAYICI modu geri SAYIM altında ‘-5 dakika boyunca hareket, cihazı SAAT moduna geri döner.

3. DİKKAT:

1.Herhangi bir anormal görüntü veya hareket halinde, 1,5 V pili çıkar ve tekrar 2 saniye sonra kurun, sonra cihaz normal çalışmaya başlar.

2.Lütfen Hükümet tarafından atanan yerleri değiştirilen pil koymak

3.Ayrı olarak bu sayaç için yapılan herhangi bir değişiklik durumunda haberdar olmaz.

Sevkiyat: sipariş verdiğinizde,ödeme tamamlandıktan sonra 3 gün içinde öğeleri göndereceğiz. Hızlı ürün kontrol ne kadar etkileyebilecek tek tek ülkelerde kere, gümrük farklılıklar nedeniyle tüm uluslararası gönderiler teslim süresi garanti etmiyoruz. Alıcılar tüm ek gümrük ücretleri, komisyonculuk, harç, ülke içine ithalat için vergi sorumlu olduğunu unutmayın. Bu ek ücretler teslimat zaman toplanabilir. Reddetti gönderiler Garanti ve Bakım için nakliye ücretleri iade olmaz: 15 gün ücretsiz değiştirme sunuyoruz. Alıcı ürünü aldıktan itibaren 7 GÜN içinde değiştirilmesi için isteyebilir. Alıcı bize özgün koşullarda ürünü iade edilmelidir ve dönüş için nakliye masrafları taşımalıdır. Memnuniyet ve olumlu geribildirim bizim için çok önemli bir geri bildirim. Eğer ürün ve hizmetlerimizden memnun kaldıysanız lütfen olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın. En Önemlisi!!! Eğer ürün veya hizmetler ile herhangi bir sorun varsa, negatif geribildirim önce bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

24.62TL 27.37TL

Paylaş

Lcd Dijital Mutfak Zamanlayıcı, Dijital Mutfak Zamanlayıcı, Mutfak Zamanlayıcı, Ucuz Lcd Dijital Mutfak Zamanlayıcı, Yüksek Kalite Dijital Mutfak Zamanlayıcı, Çin Mutfak Zamanlayıcı Tedarikçiler.

Yazın Zamanlayıcılar
Model Numarası DC100
Özellik Dolu,Çevre Dostu
Fonksiyon Zaman Hatırlatma Ayarlayın
GÖRÜNÜM Ortak
Plastik Türü PE
Malzeme Plastik
Zamanlayıcılar Türü Dijital Zamanlayıcılar
Sabit Zaman 1-6 saat
Sertifika CIQ,CE / AB
Marka Adı HAPTİME
Paket Ağırlık 0.16kg (0.35lb.)
Paket Boyutu 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
Ünite Tipi parça
Ara