0 Değerlendirmeler SKU: e100757

Arcade makine aksesuarları için ışıklı Işıklı Çapında Yuvarlak Konnektör PC Topunu fare 4,5 cm-oyun makinesi

Stokta var


Arcade topunu. PS 2 tak ve hızlı bağlanır. Bakıldığında Temiz görünüyor. Bağlandığında, rengi Kırmızı ve Yeşil dahili LED kullanarak değiştirir. Arcade kabine için bir fare ya da bağlı olarak bir PC üzerinde kullanılabilir.

LED Aydınlatıcı Arcade Topunu Özellikleri:

• Sorunsuz topunu dönme hareketi

.• Sadece standart 3 düğmeli bir bilgisayar fare gibi çalışır.

• Herhangi bir bilgisayar ile PS/2 bağlantısı ile çalışır.

(Butonlar için) • bağlı kablo .187" kadın hızlı keser ile donatılmış

.• Uzun ömürlü, düşük güç LED aydınlatıcı açık topunu

.• Düşük maliyetli gerçek topunu (MAME dahil olmak üzere) herhangi bir PC uygulaması ile çalışır.

PS/2 KONNEKTÖR - bilgisayarın PS/2 bağlantı noktasına Gider. Kontrol SİYAH - BEYAZ TOPRAK - SARI FARE DÜĞMESİ SOL FARE DÜĞMESİ SAĞ KIRMIZI - FARE TEKERLEK DÜĞMESİNİ etkinleştirmek için

Örnek : Connect BEYAZ Sol düğmesi SİYAH

SATIN ALMA NOTLARI

Alıcı malları aldıktan sonra 7 GÜN içinde iade kabul Ediyoruz garanti. Eğer satıcı hatası değilse, ön alıcı ödeme ve geri kargo ücreti. Madde de, öne ve geri ödeme için satıcı kargo ücreti yeni bir iş ya da malların iadesi veremez olması durumunda. - KUTUSU” için herhangi bir tür “iade kabul etmiyoruz. Bir sorun olması durumunda, satıcı değiştirme parçaları gönderir. - 1 yıl garanti. Gönderi SONRASI Takip numarası 3 gün sonra takip etmek için gönderilmesi ve kullanılabilir sonra sağlanır.

eğer takip numarası 3 gün sonra izlenebilir değilse lütfen bize bildirin. - İzleme web sitesi: - Amerika Birleşik Devletleri İçin , e göndeririz-cep. RUSYA için , göndermek için TAM ADINI veriniz. Arjantin için , o mal göndermiyoruz. Mal yerel gümrük geldiğinde EXPRESS - Genellikle, yerel gümrük masrafları vergi. Eğer express seçmeden önce iyi durumda olup olmadığını kontrol ediniz. Her ülke İÇİN farklı VERGİ ORANINA sahip. Gümrük kontrol kuralı lütfen. - DHL, bazı ülkeler tarafından gönderdiğimiz bazı ülkeler, FEDEX ile göndeririz. Eğer BELİRLİ EXPRESS ŞEKİLDE ısrar ediyorsanız, lütfen sipariş sayfasında bize bildiriniz. - RUSYA için, sadece DHL veya EMS ile gönderin, müşteri izni yapmak için yetenek olması gerekir. Sizin için düşük bir değer ilan Edeceğiz diğer bilgiler. Gerçek değerini bildirmek için bize ihtiyacınız varsa, lütfen sipariş sayfasında bize bildirmek durumunda. - Eşyalar için Sipariş sayfasında açık çeşitlemesi unutmayın, RENK gibi, BOYUTU, vb. veya rasgele tarafından yakalandı olabilir. - Eğer onaylamak için herhangi bir bilgiye ihtiyacımız olursa, sipariş sayfasında mesaj göndereceğiz. Üzerinde mal göndermeden önce dikkat ediniz. Eğer mal test ettikten sonra geri gidersen takdir Ediyoruz geribildirim. - Bunun yerine doğrudan geribildirim bırakarak ya da bir anlaşmazlığı açık bir sorunuz olduğunda satıcı ile iletişim kurunuz. Bize mesaj gönderdikten sonra 24 saat içinde öneriler sunacağız. - Eğer herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin. 24 saat içinde size cevap vereceğiz .

89.16TL

Paylaş

Bağlayıcı Durumda, Fare Boncuk, Konnektör Ethernet, Ucuz Bağlayıcı Durumda, Yüksek Kaliteli Fare Boncuk, Çin Bağlayıcı Ethernet Tedarikçiler.

Marka Adı JY_JUYAO ELEKTRONİK
Uyumlu Marka/Model Yok
Model Numarası LMP
Paket Ağırlık 0.4kg (0.88lb.)
Paket Boyutu 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
Ünite Tipi parça
Ara