Gönüllü Moderatörler Aramaktayız

Gönüllü moderatör.png

Sayın okurlarımız,

Evrimsel Tıp Topluluğu olarak Facebook üzerinden bize yardımcı olabilecek gönüllü moderatörler aramaktayız. Evrimsel Tıp Facebook sayfamız ve Evrimsel Tıp Grubumuzda tercihen tıp fakültesi, diş hekimliği fakültesi, eczacılık, veterinerlik, antropoloji, biyoloji ve ilişkili alanlarda öğrenim görmüş, hâlihazırda gören, görmese bile evrimsel kurama meraklı, sosyal medyayı iyi kullanabilen okurlarımız sayfa ya da grupta moderatörlük yapmak için bize ulaşabilirler.

Moderatörlerimizden ne beklemekteyiz?

Sosyal medyayı aktif kullanabilmek ve daha fazla okura ulaşabilmek, ilk hedefimiz. Buna yönelik olarak moderatörlerimizin web-sitemizdeki içerikleri periyodik olarak, sayfanın ve grubun paylaşım tarzını göz önünde bulundurarak sosyal medyaya taşıması, gelen yorumları yönetmesi, gruptaki okur gönderilerini kontrol etmesi ve okur sayısının artırılmasına yönelik çalışma yapması beklenmektedir. Yalnızca reklam ve daha fazla okura ulaşmak için gönüllü çalışma yapmak isteyen okurlarımız, diledikleri takdirde yalnızca bu şekilde rol üstlenebileceklerdir.

İletişim

Gönüllü moderatörlük isteğinizi Evrimsel Tıp Facebook Sayfamıza özel mesaj yoluyla ya da evrimseltip@gmail.com mail adresine “Moderatörlük” başlığıyla iletebilir, alternatif olarak aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Bildirimde bulunan okurlarımızla topluluk kurucu yöneticisi Necdet Ersöz, Facebook profili üzerinden iletişime geçecek ve kendilerine moderatörlük sağlanacaktır.

Teşekkür eder, dönütlerinizi bekleriz.

Soru, Görüş ve Eleştirileriniz: (Uygunsuz İçerikler Kaldırılacaktır)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s